Jsme tým specialistů, kteří jsou nejlepší v oboru. Máme rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které nám umožňují poskytovat našim klientům služby nejvyšší kvality. Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb, abychom udrželi naše zákazníky spokojené. Neustále pracujeme na zlepšování a rozšiřování našich produktů, služeb a řešení.

O nás

Kognitiv je inovativní a špičková společnost specializující se na poradenství a implementaci špičkových technologických řešení pečlivě přizpůsobených jedinečným potřebám každého klienta. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti poradenství v oblasti obchodních procesů v maloobchodním sektoru, zavádění moderních IT systémů pro řízení prodeje, logistiky a distribuce a poskytování nepřetržité a spolehlivé podpory aktivit našich zákazníků.

V rámci řízení dodavatelského řetězce se náš tým zabývá všemi fázemi – od objednání zboží od výrobce až po optimalizaci jeho umístění na pultech obchodů. Naším cílem je přispívat k růstu a rozvoji podnikání našich klientů nabídkou kvalitních odborných znalostí v oblasti IT a řízení podnikových procesů v retailu. Snažíme se automatizovat a optimalizovat skladovou logistiku a distribuční procesy tak, aby se naši zákazníci mohli soustředit na růst svého podnikání, zatímco my se staráme o technickou stránku věci.

Partnerství s Kognitiv vám umožní přístup k nejnovějším metodikám a postupům v maloobchodním průmyslu. Garantujeme interakci s předními odborníky na trh, kteří mají hluboké znalosti ve svém oboru a jsou schopni zohlednit specifika každého podnikání. Naši obchodní konzultanti nashromáždili významné zkušenosti s vývojem, konfigurací a optimalizací obchodních procesů jak v obchodních, tak ve výrobních společnostech.

Tým Kognitiv se skládá z profesionálů, kteří pravidelně spolupracují s předními společnostmi na trhu a poskytují poradenské služby největším národním a regionálním řetězcům zabývajícím se prodejem potravinářských výrobků, elektroniky a také výrobním podnikům. Jsme odhodláni sdílet naše bohaté zkušenosti a znalosti, abychom pomohli našim zákazníkům stát se konkurenceschopnějšími a úspěšnějšími na trhu. Interakcí s naší společností získáte nejen přístup k pokročilým technologiím a metodám řízení, ale také podporu týmu odborníků, kteří hluboce rozumí vlastnostem maloobchodu a specifikům vašeho podnikání.

Vážíme si důvěry našich zákazníků a usilujeme o dlouhodobou a plodnou spolupráci, nabízíme garantovanou podporu a neustálé zlepšování obchodních procesů. Základními hodnotami společnosti Kognitiv jsou závazek ke globálním standardům kvality, tým vysoce kvalifikovaných specialistů, schopnost zohlednit místní specifika trhu a poskytování zaručené podpory podnikání našich klientů. Jsme přesvědčeni, že naše spolupráce bude klíčem k vašemu úspěchu v dynamicky se měnícím světě retailu a logistiky.